10:18
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на вакантну посаду директора закладу загальної середньої освіти

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на вакантну посаду 

директора закладу загальної середньої освіти

 

На виконання рішення Ковельської міської ради від 27 червня 2018 року №39/84 оголошується конкурс на вакантну посаду  директора  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 ( вул.Сухомлинського, 2)

Найменування посади та умовиоплати праці

Директор закладу загальної середньої освіти ( Керівник)

 

        За виконання обов’язків, передбачених контрактом, Керівникові нараховується заробітна плата відповідно до чинного законодавства України, виходячи з установленого Керівнику тарифного   розряду, згідно Єдиної  тарифної сітки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від  30 серпня      2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників  на основі Єдиної тарифної  сітки  розрядів і  коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»,  а також НаказуМіністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року №557 «Про  впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів,  установ освіти та  наукових установ», з урахуванням економічного і фінансового становища закладу. 

      Додатково, за рішенням управлінням освіти, у межах наявних коштів на оплату праці можуть виплачуватись надбавки, доплати та премії відповідно до чинного законодавства України.

    Керівникові надається щорічна основна відпустка тривалістю 56 календарних днів.  

    Відповідно до чинного законодавства при наданні щорічної основної відпустки Керівникові виплачується матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу.

    Керівнику можуть бути встановлені інші умови матеріального забезпечення, що не заборонені чинним законодавством.

 

 

 

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу загальної середньої освіти

Взяти участь у конкурсі можуть громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту на рівні  спеціаліста або магістра, стаж педагогічної  роботи не менше 3 років, а також фізичний і психічний стан яких  не перешкоджає виконувати професійні обов’язки.

 

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі та терміни їх подання

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі особисто ( або уповноважена згідно з довіреністю особа) подають до конкурсної комісії такі документи: 

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; 

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про стан здоров’я.

    Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

- .

Термін прийняття документів - з 03 липня 2018 року по  31 липня 2018 року      

Документи подаються в управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради, за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності буд. 101.

 

Етапи конкурсу

І етап: з 03липня 2018 року по 31 липня 2018 року – прийом документів претендентів на посаду директора закладу загальної середньої освіти

ІІ етап: з 01 серпня 2018 року  по  07 серпня 2018 року  вивчення  конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану  розвитку  закладу та оприлюднення  кандидатур,  які  допущені до конкурсу. 

ІІІ етап: з 07 серпня 2018 року по 13 серпня 2018 року  ознайомлення кандидатів з закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

ІV етап: з 21 серпня 2018 року по 23 серпня 2018 року проведення конкурсу:

- проведення письмового іспиту (тестування) з метою перевіркизнань законодавства України та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти; 

- публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, перевірка професійної компетентності шляхом вирішення ситуаційного завдання.

V етап: з 28 серпня 2018 року по 31 серпня 2018 року  визначення  переможця конкурсу та укладання з ним контракту.

 

Контакти

Додаткова інформація з питань проведення конкурсу  надається управлінням освіти виконавчого  комітету Ковельської міської ради 

- Бичковський Віктор Васильович, начальник управління освіти 

тел.(03352)59518, 0953558440

- Колода Оксана Панасівна, методист з кадрових питань

тел.(03352)50158, 0952097337

Звертатись за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності 101,

E-mail: kovel_osvita@ukr.net    

Переглядів: 219 | Додав: sk-02 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar