Закон України Про захист населення від інфекційних хвороб
Інформація | 28.11.2018, 15:20

                                      Закон України

                                              Про захист населення від

                                               інфекційних хвороб

                     Стаття 12.   Профілактичні щеплення

    (Відомості Верховної Ради України(ВВР),2000,329,ст.228)

              Профілактичні щеплення проти  дифтерії, кашлюка, кору,поліомієліту,правця,туберкульозу є обов’язковими і включаються до календаря щеплень.

Працівники окремих професій,виробництв та організацій,діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або)поширення ними інфекційних хвороб,підлягають обов’язковим профілактичним щепленням також проти інших відповідних інфекційних хвороб. У разі відмови або ухилення від обов’язкових профілактичних щеплень у порядку,встановленому законом, ці працівники відсторонюються від виконання зазначених видів робіт.

Стаття 15.Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих        закладах

Прийом дітей до виховних,навчальних,оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я,в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини,якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі,а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

Дітям,які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень,відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв’язку з медичними протипоказаннями,при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.

Додав: sk-02 | Контактна особа: Ткачук І.О. E
Переглядів: 334 | Розміщено до: 30.06.2019 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar