У категорії оголошень: 7
Показано оголошень: 1-7Правила поведінки учасників освітнього процесу

Публічна інформація | Переглядів: 106 | Дата: 26.11.2021 | Коментарі (0)

                                      Закон України

                                              Про захист населення від

                                               інфекційних хвороб

                     Стаття 12.   Профілактичні щеплення

    (Відомості Верховної Ради України(ВВР),2000,329,ст.228)

              Профілактичні щеплення проти  дифтерії, кашлюка, кору,поліомієліту,правця,туберкульозу є обов’язковими і включаються до календаря щеплень.

Працівники окремих професій,виробництв та організацій,діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або)поширення ними інфекційних хвороб,підлягають обов’язковим профілактичним щепленням також проти інших відповідних інфекційних хвороб. У разі відмови або ухилення від обов’язкових профілактичних щеплень у порядку,встановленому законом, ці працівники відсторонюються від виконання зазначених видів робіт.

Стаття 15.Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих        закладах

Прийом дітей до виховних,навчальних,оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я,в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини,якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі,а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

Дітям,які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень,відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв’язку з медичними протипоказаннями,при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.

Публічна інформація | Переглядів: 334 | Дата: 28.11.2018 | Коментарі (0)

Лист-звернення до батьків

Шановні батьки! Ви – найважливіші люди у житті Вашої дитини, тому підтримка, віра, любов і безпосередня участь у навчанні, вихованні та розвитку дитини є надзвичайно важливою для її майбутнього. Допоможіть своїй дитині зростати творчою, натхненною, неповторною особистістю з активною життєвою позицією, зростати сильною і впевненою в собі.

Допомагайте дитині в навчанні, домагайтеся, щоб вона досконало зрозуміла навіть найдрібніші деталі виконання важкого завдання. Спробуйте виконати одну-дві подібних вправи для закріплення результату.

Розвивайте увагу, мислення, пам’ять дитини, у будь-якому віці грайте з нею в ігри на розвиток спостережливості, вирішуйте посильні головоломки, розв’язуйте кросворди, шаради тощо. Проявляйте інтерес до захоплень Вашої дитини, підтримуйте і розвивайте їх.

Розвивайте волю дитини, привчайте до режиму дня, емоційно забарвлюйте її навчальну діяльність. З розумінням ставтеся до дитячих жартів та пустощів, використовуйте гумор з метою розрядки та привернення уваги дитини. Намагайтеся зрозуміти її дитячі проблеми і допоможіть розв’язати їх.

Пам’ятайте, що здоров’я Вашої дитини у Ваших руках. Систематично нагадуйте дитині правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці, у громадських місцях, на дорозі, на воді. Розповідайте по важливість здорового способу життя, намагайтеся буди в усьому прикладом, тоді дитина повірить у Вашу щирість і зацікавленість цими проблемами. Звертаємо Вашу увагу на організацію відпочинку Вашого сина чи доньки під час канікул. Залучайте дитину до виконання домашніх обов’язків. Цікавтеся тим, як вона проводить вільний час за межами дому. З метою безпеки обмежте перебування Вашої дитини за межами дому у вечірній час.

Будь ласка, приділяйте більше уваги духовно-моральному, культурному розвитку Вашої дитини, – найбільшого чого вона потребує – це спілкування з Вами, почуття захищеності та щирої любові, адже у дитинстві та юності дитина частково дивиться на світ Вашими очима, нехай цей світ буде наповнений красою, добром, гармонією і, незважаючи ні на що, вірою ...

 

Публічна інформація | Переглядів: 279 | Дата: 13.11.2018 | Коментарі (0)

Структура

2018-2019

навчального року

 

І семестр – з 03 вересня 2018 р.

по 28 грудня 2018 р.

ІІ семестр – з 14 січня 2019 р.

по 24 травня 2019 р.

 

Канікули:

осінні – з 29 жовтня 2018 р.

по 04 листопада 2018 р.

зимові – з 29 грудня 2018 р.

по 13 січня 2019 р.

весняні – з 25 березня 2019 р.

по 31 березня 2019 р.

 

Публічна інформація | Переглядів: 290 | Дата: 12.11.2018 | Коментарі (0)