ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2
Заклад загальної середньої освіт І-ІІІ ст. №2 м. Ковеля
![](/_nw/1/s51164655.jpg)
![](/_nw/1/s84427514.jpg)
Вітання, теплі слова подяки,вдячності за мужність і відвагу та побажання ще довгих років життя,так учні 10-го класу Михалевська Евеліна та Куцик Аліна привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Переглядів:
219
|
Додав:
sk-02
|
Дата:
17.05.2017
|
|
![](/_nw/1/s77267852.jpg)
![](/_nw/1/s41417564.jpg)
В травні відзначають День матері-свято найбільш зворушливе для кожного серця,тому що кожний з нас із дитинства несе єдиний неповторний образ своєї мами. 4 травня 2017 року у нашій школі відбувся святковий концерт до Дня матері.
...
Читати далі »
Переглядів:
220
|
Додав:
sk-02
|
Дата:
17.05.2017
|
| |