ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2
Заклад загальної середньої освіт І-ІІІ ст. №2 м. Ковеля
![](/_nw/3/s38415809.jpg)
Напередодні новорічних свят учні, вчителі та батьки зібрали солодощі та подарунки для воїнів АТО/ООС, які сьогодні захищають українську землю від агресора. Українські воїни повинні відчувати нашу підтримку і допомогу. Учні виготовили до Дня Святого Миколая подарунки та написали листи зі словами подяки. Діти та дорослі збирали продукти упродовж двох тижнів. Приносили печиво, цукерки, каву, чай, різні смаколики, сувеніри-вітання, фру
...
Читати далі »
Переглядів:
126
|
Додав:
sk-02
|
Дата:
05.01.2022
|
|
Переглядів:
122
|
Додав:
sk-02
|
Дата:
05.01.2022
|
| |